Renovace domu Prokešovo náměstí

Další dům na Prokešově náměstí prochází renovací.

rekonstrukce prokesovo namesti

rekonstrukce prokesovo namesti

rekonstrukce prokesovo namesti

Další rekonstrukce v blízkosti Prokešova náměstí probíha na Přívozské ulici, naproti Husova sadu. rekonstrukce prokesovo namesti

Související články


Komentáře

 1. Summerboy :

  Prodejna dole po bývalém Autolarosu je už dlooouho prázdná. Někdo nějaké info o tomto?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Jirka :

  Jo, chtějí tam astronomický nájem..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. aggu :

  njn, 8 vlastníků a každý chce v létě na Mauritius… ;)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. MM :

  Summerboy: Poslední nájemce byl GMP Mix a prodával se tam Hyundai. Co jsem slyšel, tak měsíčně 100 tisíc. Z katastru jde vidět, že z vlastníků v tom domě nebydlí nikdo, takže z toho chtějí vytřískat maximum i za cenu, že to budou mít rok prázdné, zajímavá strategie…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. marian :

  v tom rohovém prostoru po autosalonu na prokešově náměstí má být nějaká pojišťovna.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Summerboy :

  marian: Výborná zpráva! Snad se tam dobře uchytí, je to hezké místo a krásné prostory.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Martin [msstavby.cz] :

  K dalším NOVÝM obchodům v centru které se objevily tento týden. Na 28. října, směrem k divadlu, místo prodejny T-Mobile se připravuje obchod s luxusními doplňky ( asi hodinky.. ) značky Calvin Klein apod. Otevření září 2013.
  Začalo se něco dít s obchodním prostorem v budově DPO, u zastávek Karolina. Cedule k pronájmu zmizela už dávno, ale až teď se tam začíná něco realizovat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Michal :

  Projděte si Novou Karolinu a pak zase napište o dalších NOVÝCH obchodech v centru.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Martin [msstavby.cz] :

  Michal: Můžete bý konkrétnější ?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Summerboy :

  Michal asi naráží na zavřené čtyři obchody ve Foru. Myslím si, že čtyři ze 170 nebo kolika není špatný výsledek. Holt, některé obchody se uživí, jiné ne. Ty, které se neuživí, jdou jinam. A jestli bude zas někdo psát, že do Fora nechodí lidi a že nikdo nemá peníze a podobné kydy, tak si uvědomte, jak velký prostor to je a že kdyby se lidé z Fora nahnali do něčeho malého a kompaktního jako třeba Futurum, tak by tam bylo plno. Je třeba vše vidět v souvislostech. Novinky od Martina o obch. prostoru v budově DPO a o té prodejně doplňků vítám, jsou to skvělé zprávy.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. centos :

  Že se ve Fukušimě zavírají obchody, mi je úplně jedno, ale po dlouhé době jsem byl včera v centru na náměstí (jinak se pohybuji spíše po Praze) a měl jsem radost z toho, že to tam žilo. Zahrádky plné a hlavně ze dvou cukráren a jedné kavárny na Masarykáči mám fakt radost. Ještě aby přestaly nabízet piccoloneexituje.cz a bylo by to :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. centos :

  sorry, http://www.piccoloneexistuje.cz/ :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. marian :

  centos: nevím, kde jste na kafe byl vy, ale pokud se nejdedná o nějakou cukrárnu, bar, nebo shellku (mmch – nemají na shellkach to espresso úplně nejhorší, ale trvají na tom, že jde o piccolo…), tak už se to v ostravě taky zlepšilo: ostravanka, trieste, industrial, elektra, bob bon atd

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. centos :

  marian: Cukrárna u Babičky, ale až na tohle byla káva fajn (měli Trieste). Jinak souhlasím, obrovsky se to zvedlo v posledních letech. V Praze je to obdobné, tam taky nebylo před pár lety kam zajít.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.