Rekonstrukce ZŠ T.G. Masaryka v Kopřivnici

Zastupitelstvo města Kopřivnice  schválilo záměr přesunu ZUŠ Zdeňka Buriana do prostor bývalé ZŠ na náměstí T.G.M. v Kopřivnici. K adaptaci této historické budovy byla vypracována studie (viz. obrázek ) . Její součástí je i řešení širších vztahů, především předprostoru školy, který by měl svým pojetím navazovat na novou náplň budovy – hudbu, tanec, výtvarné umění. Původní historická fasáda budovy má být zachována a renovována.

Autorem projektu je Kamil Mrva Architects

koprivnice

 

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.