Rekonstrukce zemědělské budovy Opava

Na školním statku při Masarykově střední škole bude rekonstruována zemědělská budova.

Předmětem veřejné zakázky je realizace stavby „Výukové středisko praxe a objekt pro uskladnění zemědělské techniky včetně zřízení testačního střediska“ spočívající v úpravě části zemědělského objektu nacházejícím se na pozemku ve vlastnictví zadavatele tak, aby upravená část zemědělského objektu mohla sloužit jako výukové prostory/učebny odborného výcviku, hygienického zázemí, testačního střediska a prostory pro uskladnění zemědělské techniky.

zdroj: nen.nipez.cz