Rekonstrukce ulice Zengrova

Další místo které ve Vítkovicích prochází rekonstrukcí je ulice Zengrova. Po již v dřívější době vyměněných inženýrských sítích je opravován povrch, chodníky a zřizovány nové parkovací místa.

Související články


Komentáře

 1. Xavi :

  Bydlel jsem tam pár let… v tom domě, který má nyní po rekonstrukci ten nový, šedo-červený háv (foto číslo 2 vlevo). Jsem překvapen, jak to tam nyní vypadá. Obávám se však, že jestliže se příliš nezměnilo obyvatelstvo této slavné vítkovické ulice, nezůstane to v tomto stavu na dlouho :-/

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. Balde :

  predpokladam ze v rekonstuovanych domech je najemne a ti byvaly co to znicili uz na nej snad nedosahnou :d

  Thumb up 1 Thumb down 1
 3. aldik :

  Balde: Spíš je jednoduše přestěhovali jinam (třeba do Zábřehu). A jinak on jim nájem stejně platí stát přes soc.dávky :D

  Thumb up 2 Thumb down 0
 4. Škola :

  Dívám se na obrázky opravených domů a moc se mně to líbí. Kdysi, před třiapadesáti lety jsem na Zengrově ulici navštěvoval školu. Bylo to pro obor kuchař a číšník. Nedaleko býval stadion, kam jsme chodili cvičit. No, všechno už je jiné. Jenom škoda, že jsme se se spolužáky nikdy nesešli. Kdo ví, co v té škole dnes je a jak se spolužáci mají.
  Jaroslav

  Thumb up 5 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.