Rekonstrukce ulice Zengrova

Další místo které ve Vítkovicích prochází rekonstrukcí je ulice Zengrova. Po již v dřívější době vyměněných inženýrských sítích je opravován povrch, chodníky a zřizovány nové parkovací místa.

1. Xavi :

Bydlel jsem tam pár let… v tom domě, který má nyní po rekonstrukci ten nový, šedo-červený háv (foto číslo 2 vlevo). Jsem překvapen, jak to tam nyní vypadá. Obávám se však, že jestliže se příliš nezměnilo obyvatelstvo této slavné vítkovické ulice, nezůstane to v tomto stavu na dlouho :-/

2. Balde :

predpokladam ze v rekonstuovanych domech je najemne a ti byvaly co to znicili uz na nej snad nedosahnou :d

3. aldik :

Balde: Spíš je jednoduše přestěhovali jinam (třeba do Zábřehu). A jinak on jim nájem stejně platí stát přes soc.dávky :D

4. Škola :

Dívám se na obrázky opravených domů a moc se mně to líbí. Kdysi, před třiapadesáti lety jsem na Zengrově ulici navštěvoval školu. Bylo to pro obor kuchař a číšník. Nedaleko býval stadion, kam jsme chodili cvičit. No, všechno už je jiné. Jenom škoda, že jsme se se spolužáky nikdy nesešli. Kdo ví, co v té škole dnes je a jak se spolužáci mají.
    Jaroslav