Rekonstrukce tenisového klubu v Karviné

Kvalitní zázemí pro hráče i trenéry, nová klubová místnost, bufet či lepší možnost relaxace. Na to vše se již brzy mohou těšit milovníci tenisu, kterým město s pomocí Evropské unie v těchto dnech opravuje klub v Karviné-Novém Městě.

Jde o vůbec první velkou rekonstrukci od 60. let, kdy byl areál ve Sportovní ulici vybudován. Město jej odkoupilo v roce 2010. V té době byl již několik let zavřený a chátral. V letech 2010-2011 se úprav dočkal antukový povrch sedmi venkovních kurtů a nyní rekonstrukcí prochází i hlavní budova. „Jde o další vylepšení prostředí pro volný čas a sport, především pro děti a mládež. Nové zázemí by mohlo přilákat k tenisu i další zájemce,“ řekl náměstek primátora Lukáš Raszyk s tím, že náklady na rekonstrukci jsou necelých 6 miliónů korun.

karvinazdroj: mestokarvina.eu

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.