Rekonstrukce podchodu Hrabůvka kostel

Zastřešení je hotové a dokončují se obklady i dlažba. Nad podchodem byl také vyměněn povrch silnice.

Související články

Komentáře

  • aldik 26.05.2014  ●  10:32

    Nebude do toho podchodu zbytečně moc pršet/ sněžit, když je tak moc otevřený? To asi trochu nedomysleli, tedy pokud ta stříška už je kompletní…

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • Dali 26.05.2014  ●  11:52

    Z druhé a čtvrté fotky se mi jeví. že tam vznikne nějaký zastřešený, vydlážděný a přístupný prostor … copak to asi bude? :-o Vypadá to zajímavě a snad i dobře.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • aggu 26.05.2014  ●  13:55

    Ještě chybí kbelík s barvou tutti-frutti na trubky a dílo je dokonáno. Totálně bez invence.
    A pršet musí v Hrabůvce zásadně kolmo na terén. Jedna věc se ale musí nechat, vítr to neofoukne.
    Škoda.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 2
  • Kwita 26.05.2014  ●  17:39

    Vítejte zpět v roce 1996.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 3
  • johny 26.05.2014  ●  19:24

    Tvar té nosné konstrukce je dost šílený a rád bych slyšel tu obhajobu architekta…

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 2
  • Madla 26.05.2014  ●  20:17

    Hynek [msstavby.cz]:
    ta hláška s Godzillou:-)))),se směju už hodinu a myslím, že mě to spolehlivě rozesměje každé ráno, co kolem toho pojedu do práce

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • pomsta jouzovy 02.07.2014  ●  10:30

    Hmm, po zkušenosetch se „starým“ podchodem u Venuše mám trochu strach, že v zimě a dešti bude z pravého pruhu do podchodů pěkně „chlustat“ od projíždějících aut. (aldik/aggu)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.