Rekonstrukce objektu Svornosti 3202

Právě v těchto dnech probíhají stavební práce na objektu na okraji Bělsého lesa. Podle zjištění na webu verejna-soutez.cz se jedná o jeho rekonstrukci, ale vyvěšené stavební povolení je jen na zpevněné plochy.

Předmětem plnění je uzavření smlouvy o dílo na realizaci a odborné vedení realizace stavby „Rekonstrukce objektu na ul. Svornosti p. č. st. 3202, Ostrava-Zábřeh“, spočívající v rekonstrukci stávajícího objektu spojeného s úpravou vnitřních dispozic, výměnou oken a dveří, střešní krytiny a oplechování. Část obvodového zdiva bude zaměněna za nové, objekt bude zateplen. Provedení nové elektroinstalace, vytápění, zdravotnických rozvodů a rozvodů vzduchotechniky. Nové zařizovací předměty. Objekt bude doplněn o monitorovací systém. Bude provedeno zmenšení a obnova stávajících zpevněných ploch a přilehlých chodníků, zbytek bude pokryt dřevním substrátem. Po dobu rekonstrukce musí být zachován provoz WC pro řidiče DPO.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.