Rekonstrukce objektu Svornosti 3202

Právě v těchto dnech probíhají stavební práce na objektu na okraji Bělsého lesa. Podle zjištění na webu verejna-soutez.cz se jedná o jeho rekonstrukci, ale vyvěšené stavební povolení je jen na zpevněné plochy.

Předmětem plnění je uzavření smlouvy o dílo na realizaci a odborné vedení realizace stavby „Rekonstrukce objektu na ul. Svornosti p. č. st. 3202, Ostrava-Zábřeh“, spočívající v rekonstrukci stávajícího objektu spojeného s úpravou vnitřních dispozic, výměnou oken a dveří, střešní krytiny a oplechování. Část obvodového zdiva bude zaměněna za nové, objekt bude zateplen. Provedení nové elektroinstalace, vytápění, zdravotnických rozvodů a rozvodů vzduchotechniky. Nové zařizovací předměty. Objekt bude doplněn o monitorovací systém. Bude provedeno zmenšení a obnova stávajících zpevněných ploch a přilehlých chodníků, zbytek bude pokryt dřevním substrátem. Po dobu rekonstrukce musí být zachován provoz WC pro řidiče DPO.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.