Rekonstrukce nádraží Třinec

Fotografie dokončené rekonstrukce třineckého vlakového nádraží a přilehlého předprostoru.

Fotografie zaslal čtenář aldik. Děkujeme!

trinec

trinec

trinec

trinec

 

trinec

trinec

trinec

Související články


Komentáře

 1. Lip :

  Nevím, nevím, ale možná se mi to jen zdá z těch fotek, že ty autobusové přístřešky jsou na dvě věci! Před deštěm a větrem moc neochrání. Je to však můj pohled na věc :-)-

  Thumb up 6 Thumb down 0
 2. boriqua :

  Správný krok, teď to chce konečně zrekonstruovat Havířov.

  Thumb up 3 Thumb down 2
 3. aldik :

  Já hlavně nevím, zda to není zbytečné opravovat nádraží na okraji města, u továrny když zastávka Třinec centrum je prakticky v centru, stojí tam i Expresy a od doby co se konečně otevřela myslím, že běžný třinečák už na toto nádraží snad i zapomněl :)

  Thumb up 5 Thumb down 0
 4. honza :

  Jen tak pro zajímavost. Kolik jsou náklady na tak rozsáhlou rekonstrukci ( zmenšení nádraží )?
  Jak dlouho asi vydrži ta „bíla“ plachta, když hned vedle stojí Třinecké Zelezárny ? Konstrukce přístřešku roznodně zajimavá, přistřeší má vyší konstrukci jak to asi chrání před deštěm když bude ještě k tomu větrno ? Spíše dekoratývní nežli praktycké. Právě plachta při hlasování o podobě >přednádražním prostoru< u obyvytel Havířova Propadla Neuspěla.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. Ričí :

  Opět příhradový nosník z mrakodrapu nesoucí jednu zářivku. Údržba těch přístřešku samozřejmě nemožná. Projektanti by se fakt neměli pokoušet o architekturu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  Dle mého soudu není problém ani tak ve výšce, sklonu nebo hadrovitosti střechy, ale spíše v tom že ta hadra je vyspádovaná do středu a voda tam bude padat z výšky rovnou mezi lidi a po odrazu od dlažby tam bude pršet i zespodu.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 7. Petr :

  To zastřešení z plachet je na pi*u. Když prší na lavičkách je mokro, vraťte diplom pane projektante! Kdejaký jouda by to vymyslel lépe, včetně mě teda :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Jan Kavulok :

  Po 5 letech potěmkinovo nádraží, za necelých 100 mln! A co na to primátorka? Nic. Chove se jako Andy Babiš, jsem best. Restaurace zrušena, lístky ve vlaku, 3 prostory prázdné, zastavuje 1 (slovy jeden) rychlík. Pitomci z Centra tvrdí, že se na nádraží už téméř zapomnělo. Umí si představit kolik lidí jezdí do TŽ, na učiliště? A co ti občané z Kanady, Sosny, Osůvek, Borku? Ti když chtějí jet na Prahu (Ostravu), ale i na Slovensko, tak musí zpátky na Centrum, nebo do Těšína. Takovou péči mají zastupitelé o okrajové části, stačily by 3 rychlíky za den. Tak se pohrdá lidmi i penězi. Chce to změnu.

  Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.