Rekonstrukce fotbalového stadionu Karviná

Práce na rekonstruovaném fotbalovém stadionu v Karviné-Ráji zase o něco pokročily. Již se staví samotná konstrukce nových tribun.

zdroj: FB Karviná – město, které žije

Související články


Komentáře

 1. pompo :

  super stadion

  Thumb up 3 Thumb down 2
 2. soso :

  Všichni ho budou závidět – škoda, že takový nemá Baník

  Thumb up 2 Thumb down 5
 3. thvari :

  soso: no tak stadion pro 5 tisíc diváků by Baníku opravdu nestačil…

  Thumb up 5 Thumb down 0
 4. soso :

  škoda, že ho nemá Baník – mohli se zde hrát mezistátní zápasy jako v Edenu. Snad jen Eden je hezčí než tento. A kapacitně zatím v pohodě by Baníku stačil – bylo by pořád vyprodáno. No snad se jednou dočkáme takového stadionu pro Baník také. Budu se modlit

  Thumb up 2 Thumb down 6
 5. PetrP :

  Soso: Co to meleš?? Copak by na takovém stadionku hrála repre?? To, že vypadá hezky (mi se nelíbí) na vizualizacích, neznamená, že bude komfortní a bude se vším potřebným zázemím pro zápasy UEFA…

  Thumb up 8 Thumb down 2
 6. Jiřík :

  To je paráda. Útulný stadionek, kde se bude dát moc hrát i první liga. Pro Ostravu by to asi nebylo, ta by potřebovala čistě fotbalový nejméně pro 10 000 lidí.

  Thumb up 4 Thumb down 2
 7. aggu :

  Opravdu stadionek. Vždyť je tam jen 7 řad (v Zábřehu-VŽ 20 řad).

  Thumb up 1 Thumb down 1
 8. Venca :

  Ahoj,kde hraje Karviná 2.ligu během rekonstrukce?

  Thumb up 1 Thumb down 1
 9. Oasis :

  Venca: V Karviné na stadionu Kovona.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 10. acdlcia [msstavby.cz] :

  Baníku by bohatě stačil. Větší si stejně nezaslouží – saláti.

  Thumb up 2 Thumb down 10
 11. thvari :

  acdlcia [msstavby.cz]: dobry forek :-D pro Banik by, ciste do budoucna, protoze ted tak 10 let spocine ve Vitkovicich, nedavalo smysl stavet nic pod 20 tisic. Kdyz hrajou dobre nebo prijede atraktivni souper, lidi (nebo „vandarci“, jak se jim take hanlive prezdiva) houfne chodi. Loni minimalne na Slavii i Spartu bylo 14 tisic. A to hrali o zachranu…

  Thumb up 2 Thumb down 1
 12. soso :

  to thvari: to je mylné sdělení – že když náhodou se daří, což je jednou za 5 let, tak potřebuji stadion s nad 20tis. kapacitou. Právě tento nádherný stadion co má Karviná by Baníku slušel. Vyprodáno z 90% by byl během sezony téměř pokaždé. Kapacity stadionu v 1. lize by měli jít spíše dolů než nahoru – ideál kolem 6 tis. a i tak dost často by zely prázdnotou. Raději nízká kapacita a peníze věnovat do konfortu stadionu a tím natáhnout diváky. Když přijde na Baník 8 tis. lidí – a to jen někdy – bere se to jako super návštěva a přitom Bazaly jsou poloprázdné. Když bude Baník v některé ze sozón válet – může se na nějakou dobu přemístit do Vítkovic, ve fotbalových stanovách je toto možné – např. z důvodu bezpečnosti. Takže za mě tento stadion – pro Baník ideál. Drtivá většina by ho brala všemi deseti.

  Thumb up 1 Thumb down 7
 13. Danek :

  soso: <a Z a sebe mohu říct, že lidi tady mají opravdu rádi, ale je tu několik ale.Bazaly jsou skvělým stadionem a je položen na nejkrasnějším místě ze všech stadionu v ČR možná i v Evropě.Bohužel je to stadion je velmi starý třeba WC Toi-toi, návštěvníky vrací do 80let.minulého století.Kdyby na bazalech byl stadion kvalitní..třeba jako projekt od projektstudia, troufám si říct, že návštěvy min.12-15tis.by byli reálné a na poháry a kvalitnější týmy Sparta,Plzeň by bylo reálné vyprodano 20tis.stadionu. Další věc že ten pán co to koupil(převzal), tak na to prostě nemá peníze, prodávají se hráči za hubičku do kon.týmu aby bylo na provoz,amaterské rozhodovaní,Baník hraje po podzimu na poharové příčce a vyprodaní hráči a kde jsou.Za součástného majitele tam spousta lidi prostě nejde a já to vidím stejně.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 14. sol :

  To, že je Baník na nejlepším místě – to je snad sranda. Umístění Bazalů oproti jiným stadionům je mimo obydlené centrum Ostravy. To se běžte podívat např. na Plzeň, Sparta,Eden, Olomouc, Zlín atd. – v centru města. Baník je mimo obydlenou zónu Ostravy i když opticky možná ano, ale reálně to vůbec. Umístění např. u vodárny v Ově by byl ideál. Bazaly je prdel světa pro celou republiku, nedej bože Svinov. Buď mě rádi za Vítkovice a chval me je. Bazaly je již mrtvý projekt. Jestli někdy nový stadion, tak do obydlené zóny města. Bazaly jsou výhenkov Ostravy.

  Thumb up 1 Thumb down 7
 15. Danek :

  sol:Že jsou na nejkrasnějším místě hlavně s důvodu že je defakto nad městem na kopci(ve Slezské části). Stoupni si na hlavní tribunu o přestávce dej si pivo a koukej na celé město.Který stadion ti tohle nabídne.Pod tebou svití radnice atd. (nic jsem nepsal o obydlených oblastech).Že je na nejkrasnějším místě nemusí znamenat, že je na idealním místě.

  Thumb up 7 Thumb down 1
 16. máťa :

  Ano, postavení Bazalů ve svahu je podle mě unikátní a kdyby se postavil stadion, který jsem viděl na projektu….byla by to prostě krása. Bydlím pár minut od Vítkovického stadionu, který je podle mě krásným stadionem nejen na atletiku, ale i fotbal :) .Ovšem tam Baník prostě nepatří. Patří na Bazaly, které si zaslouží v průběhu několika let rekonstrukci.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 17. balde :

  máťa: pokud rekonstrukce bazalu nekdy proběhne tak typuju nejdriv za 20 let

  Thumb up 1 Thumb down 1
 18. Rýša :

  balde: Ale za předpokladu, že ještě budou dotace…..-)

  Thumb up 1 Thumb down 2
 19. máťa :

  balde: Ano, trvat to bude, protože k čemu by teď byl další stadion, když teď opravili Vítkovice….. budeme muset počkat :(

  Thumb up 0 Thumb down 1
 20. natalie :

  ja si mislim že by tam mnelo byt10 000 sedaček a vite o tom že tam bude i VIP sedačky

  Thumb up 0 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.