Rekonstrukce domu Opavská

Nedávno dokončená rekonstrukce fasády domu Opavská 95 v Porubě.

Související články


Komentáře

 1. Marek :

  Paráda…

  Thumb up 1 Thumb down 1
 2. Danek :

  Ten dům vlastní RPG nebo nějaké družstvo?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Jarda :

  Jo je to moc pěkné, jen než to zase navštíví nějaký dement se sprejem, tahle oblast je jimi celkem dost často navštěvovaná.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  Danek: katastr rika, ze mesto. RPG ma vsechno kolem

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Dali :

  Právě teď jsem prošel kolem, a pokud se nepletu, dávali nato nátěr proti posprejování, tak můžeme sledovat jak to funguje. Sám jsem zvědav.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. mm :

  …a pak, že to nejde

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Jiřík :

  Škoda jen za jednu budovu. Chtělo by to obléknout do nového hávu celou starou Porubu. TO by byla nádhera !

  Thumb up 2 Thumb down 0
 8. Jarda :

  Jiřík: Suhlas, v Havířově se RPG s přispěním města podařilo opravit hlavní třídu a vypadá to moc hezky, třeba se dočkáme.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 9. Danek :

  Spíš bych si přál aby byly byty a nemovitosti prodány najemníkům.Vemte si obchody kolik je jich prázdých na Hlavní třídě v Porubě, restaurace Slovan,vozovna.Prostě RPG vytlačilo díky nájmu které je absolutně mimo realitu.Tento týden jsem slyšel od dvou lidí, kteří mají prodejny ve vlastnictví RPG, že to se opravdu nedá utáhnout.Chystají se zdrhnout.Když mi řekli kolik platí šel jsem do kolen.Zvedaní nájmu 2* ročně to je maras.No nemám slov.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 10. Tomas T. :

  Danek: Bydlet u RPG muze jen blazen a nebo nekdo, kdo ma tolik penez, ze mu to je jedno. Cili tyto lidi bych asi opravdu neresil. Navic nyni je na trhu s byty tolik volnych a pomerne levnych bytu…. ze opravdu nechapu proc v tom nekdo, komu to vadi jeste zustava. Kor kdyz se to uz vse resi vice jak 10 let, a vsichni vime ze se to nikam dalsich 10 let nepohne.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 11. acdlcia [msstavby.cz] :

  Danek: Prodat to nájemníkům by byla pro tuto zástavbu naprostá pohroma. Ty rekonstrukce by pak určitě dopadly stejně hrozně jako paneláky na Jihu. Každý vchod jiná firma, jiný projekt, jiné okna, jiná barva a vypadalo by to prostě jako v cirkuse. Takhle to má jeden vlastník, který je schopen udržet při případné rekonstrukci jednolitou koncepci stejně jako třeba v tom Havířově.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 12. Danek :

  acdlcia [msstavby.cz]: No nevím jestli nemluvíš o něčem jiném než já. Ty o rekonstrukci já vlastníkovi. Na co je rekonstrukce když lidi nemají na to aby tam bydleli, nájemníci obchodu si potřebují vydělat ne celý výdělek za měsíc poslat na účet RPG.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. skelet :

  tohle je v památkové zóně, takže těžko bude každý vchod v jiné barvě

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Martin :

  skelet: Ani bych se tomu cirkusu nedivil. Celý 1. obvod je památkovou zónou a chaos v barvě nátěru tam jde, bohužel, hodně vidět. Povšimněte si hned prvních několika domů u Domova sester: každý vchod má jiné barvy balkónů např. Přitom domluvit se s památkáři na jednom druhu nátěru by neměl být problém… Nemusí to být drahý nátěr, nemusí být speciální, nemusí být kdovíco, ale musí být všude stejný! Na některých domech jde poznat, že barvy zvolili citlivě, dům vypadá pěkně a je podobnější původní barvě. Mohli být bráni za vzor a ostatní by zvolili stejnou barvu.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.