Rekonstrukce domu Edisonova 25

Jedná se již o VII. etapu rekonstrukce bytových domů Jubilejní kolonie v Ostravě-Hrabůvce.

Rekonstrukce objektu v památkově chráněné zóně. Dům má čtyři nadzemní podlaží, včetně půdního prostoru s vestavěnými byty a jedno podzemní podlaží. Rekonstrukce zahrnuje změnu dispozice, stavební úpravy, včetně nosných konstrukcí, izolací, instalací, omítek, střechy, okenních a dveřních otvorů.

Bližší informace na v-zakázky.cz

Související články


Komentáře

 1. Tomas T. :

  Ten dum dobre znam, a na jeho obyvatele nemam vubec dobre vzpominky…..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. balde :

  temto rekonstrukcim fandim jak jubilejni, tak tem ve vitkovcich, a je dobre ze sty byty pronajimaji

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Jiřík :

  Ještě to chce zrekonstruovat Sorelu v Porubě :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Danek :

  Jiřík: To máš pravdu.Jenže to má pod palcem RPG a ti na to víš co! Podívej se na oblouk, ty malby pod střechou nejdou už prakticky vidět.Zepředu prodejny k pronájmu.(nenažranci)Hlavní třída nahoře to samé.Kdyby nebyli tak nenažraní mohli se za peníze s těch nájmů opravovat fasády atd.kdyby to celé prodali nájemníkům a ti se starali sami vypadalo by to hned jinak.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.