Rekonstrukce domova pro seniory, FM

Město Frýdek-Místek hledá zhotovitele rekonstrukce domova pro seniory na Školské ulici č.p. 401. Odhadovaná cena zakázky je 54 884 344 Kč bez DPH.

Předmětem této veřejné zakázky je realizace rekonstrukce domova pro seniory na ulici Školská č. p. 401 v k. ú. Místek.

Stavební práce budou obsahovat kompletní změnu v dispozicích jednotlivých pater objektu. V návaznosti na toto budou provedeny bourací práce. Stávající střešní konstrukce bude odstraněna a objekt bude zvýšen o 1 podlaží. Ze stávajícího podkrovního prostoru vznikne plnohodnotné 3 NP. Bude provedena nová střešní konstrukce ze sbíjených dřevěných vazníků. V novém podkrovním prostoru budou uloženy technologie. Byl proveden stavebně technický průzkum stávajících stropních konstrukcí. Dle přiložené PD bude provedena jejich obnova. V objektu budou instalovány nové vnitřní rozvody technických sítí a nové elektronické zabezpečovací a komunikační systémy. Budou provedeny nové vnější omítky a kompletně vnitřní povrchy. Ze 2 NP do 3 NP bude budováno nové schodiště. Rovněž bude instalován nový výtah. Budou osazeny nové klempířské, truhlářské i zámečnické výrobky.

Současný stav / bourací práce

Budoucí stav s přidaným podlažím

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.