Řadové domy Oldřišov

V centru obce Oldřišov je plánována výstavba třinácti řadových domů.

Jedná se o novostavby řadových rodinných domů. Domy jsou navrženy jako nepodsklepené, dvoupodlažní, o velikosti 4+kk s garáží, půdorysně obdélníkového tvaru. Zastřešení je řešeno symetrickou sedlovou střechou, která respektuje výškovou hladinu okolní zástavby.

Více k projektu ZDE

zdroj: radovkyoldrisov.cz

Související články


1 komentář

  1. MM :

    Cenový rozdíl mezi novým a starým je čím dál větší. Jestli za naprosto průměrnou řadovku na vesnici dáme přes 8,5 milionu, co nás čeká ve městě? Mimochodem na webu píší, že řadovka má celkovou roční spotřebu el. energie 18,7 MWh. Při ceně elektřiny cca 5 tisíc za megawatt to dělá ročně 93.500,- Kč, takže skoro 8 tisíc ročně + voda + internet + hypotéka. Pasivní přízemní dům o rozloze 150 m2 s fotovoltaikou má spotřebu na polovině. Velká škoda, že developer nenabízí úsporné řešení v ceně domu. Koupit v dnešní době nový dům a platit měsíčně tolik za energie je prostě špatně.

    Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.