Řadové domy Na výsluní Frýdek-Místek

Necelý 1 km od centra Frýdku-Místku vzniká nový architektonicky ojedinělý projekt výstavby řadových rodinných domů.Výhoda bydlení v okrajové části města spojená s rychlou dostupností centra, moderní architektonické řešení a možnost individuální dostavby dle přání zákazníka… to jsou základní charakteristiky nabízených domů.

Rovinatý a slunný pozemek bude od rušivých prvků města chráněn odhlučňovacím valem.
Stránky projektu

Související články


1 komentář

  1. vojta :

    Po postavení prvních třech domů se přestalo stavět a projekt se na několik let zastavil. Nyní se opět staví a dle postavených základů to vypadá, že se dodělá minimálně jedna strana jedné ulice. Fotky pošlu příště jak půjdu kolem a nezapomenu fotit.:-)

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.