Psychiatrická léčebna Opava

Vizualizace stavby budovy Centrálního příjmu psychiatrické léčebny v Opavě.

V současné době je příjem pacientů realizován ve třech různých budovách. To se však změní. „V podstatě chceme vše přesunout pod jednu střechu. Pro psychiatrickou nemocnici znamená stavba nového pavilonu kvalitativní posun. Příjmy jsou momentálně na třech místech, tímto se to určitě zjednoduší,“ poznamenal ředitel Psychiatrické nemocnice v Opavě Zdeněk Jiříček.

Nový centrální příjem bude sloužit pro muže i ženy a dohromady v něm bude šedesát lůžek pro poskytnutí akutní péče. Důraz bude kladen také na větší hospodárnost, komfort pro pacienty a v neposlední řadě i na usnadnění práce personálu nemocnice. Stavba by mohla začít už na konci tohoto roku.

„Akce je závazná. V současné době se realizuje projekt. Až bude hotový, tak na jeho základě získáme stavební povolení, a pak už můžeme soutěžit samotnou stavbu. Pokud vše půjde dobře, tak by stavební práce mohly začít ke konci roku, nejpozději na začátku toho příštího. Dokončení a otevření nové budovy je plánováno v prvním kvartálu roku 2018,“ pokračoval Zdeněk Jiříček.

opava

celý článek: denik.cz

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. thvari :

  chtěl jsem pochválit ty baráky na Zengrově, je to pecka, ale asi jste pod to zapomněli dát sekci kometáře :-)

  Thumb up 5 Thumb down 0
 2. acdlcia [msstavby.cz] :

  thvari: Opraveno – díky za upozornění.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.