Komentáře

  • johny 14.07.2013  ●  06:34

    Ostravský „Nuselák“…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Hroch 14.07.2013  ●  10:56

    :-D

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • centos 14.07.2013  ●  11:48

    Asi to bylo potřeba, ale zase: Ach jo.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • johny 14.07.2013  ●  15:07

    tak jest, poloviční profil by stačil i dnes.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • via 14.07.2013  ●  16:31

    Thle estakády v centru města podle mně nemají být. Vznikají tím tmavé nepříjemné prostory pod mostem, ubírá se místo pro chodce (kdo se bude procházet kolem takové vozovky, či v „tunelu“?). Celkově je pak místo nepoužitelné. Když si srovnám ty dvě fotky, nahoře by to mohla být i hlavní třída, dole je jen obludná silnice pro auta. Taková hranice říkající lidem „sem už nelez“. V centru města průšvih.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Oasis 14.07.2013  ●  21:42

    via: Možná by to jak na té první vypadalo i dnes, kdyby nedošlo k tomu výbuchu Mostu pionýrů v roce 1976.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Jarda 15.07.2013  ●  14:16

    Tohle a „skvostná“ lávka na Gagariňák, jsou největší jizvy na nábřeží na břehu Slezské Ostravy v centru města.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 15.07.2013  ●  16:59

    Oasis: Tak tak, když to tenkrát ráno bouchlo, tak jsem málem spadl z postele a pak jsem měl velkou radost, nemusel jsem do školy, chodil jsem na Matiční 18.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 15.07.2013  ●  17:08

    A pro ilustraci: http://www.imagehosting.cz/?v=mostpionr2.jpg Všimněte si těch velkých baráků vzadu, tenkrát nezařvaly jen ty baráky z bývalé hornické kolonie, teda ty zbytky, tou dobou už stálo sídliště Kamenec. :-)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 15.07.2013  ●  21:01

    Kdyby aspon ten most a celou estakádu upravili vhodněji pro cyklisty, chodce, maminky s kočárky. Prostě pro lidi… !

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Tomas T. 16.07.2013  ●  09:07

    martin [msstavby.cz]: No nechci ted nejak rypat, ale myslim ze ta estakada se neda upravit tak, aby po ni sla maminka s kocarkem. Uz jen z toho principu ze prece nepujdu nekudy, kde vedle mne jezdi auto vedle auta.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 16.07.2013  ●  09:55

    Tomas T.: Ta silnice je předimenzovaná. Provoz tam není moc silný. Lehkými a levnými úpravami by se to klidně dalo.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Michal 16.07.2013  ●  10:09

    Auta dnes často stojí v koloně až nad Ostravicí, takže by se po lehkých a levných úpravách té předimenzované silnice stálo v koloně třeba až u hřiště Baníku. Hlavně ať mají maminy s kočárky dost místa!

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 16.07.2013  ●  11:04

    Michal: Stálo by se pořád stejně, jelikož jeden pruh směr Mariánské Hory, druhý směr Sýkorův most a třetí směr Nová radnice. Minimálně od Ostravice po Bazaly je předimenzovaná. Podívejte se na to také z jiného pohledu. Tak stejně pod Českobratrskou je předimenzovaná Bohumínská.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.