Proměny, Kuhländchen #23

V dnešním díle se podíváme na panoramatické pohledy na město Bílovec Wagstadt, které také zachycují novou výstavbu ve městě.

První pohled zachycuje v popředí dnešní ulici Budovatelskou s vilovou zástavbou. V pozadí je zachycen zámek a historické jádro města. Vilová zástavba se zde nachází dodnes, byť se stavebními úpravami poplatných době. Jelikož místo, odkud byl snímek pořízen, je dnes soukromá zahrada a nachází se zde vzrostlá zeleň, uvádíme pro porovnání odkaz na streetview z ulice Budovatelská ZDE.

1940

Tento pohled je z opačné strany města. V popředí se nachází vilová zástavba na dnešní ulici Svobodova a továrnou Massag. V pozadí jde opět vidět zámek s historickým jádrem. Jelikož i tento snímek byl pořízen v místě, kde dnes stojí zástavba, opět odkážeme na streetview ulice Svobodova ZDE.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.