Prodejna potravin Karviná

Předmětem záměru je stavba prodejny potravin, která je navržena v místě stávajícího nevyužívaného areálu zahradnictví v majetku Technických služeb Karviná na ulici Sportovní. Stavba zasahuje přípojkami, terénními úpravami a dopravním připojením také okolní přilehlé pozemky. Stavba dále zasahuje dopravním připojením do ploch sousední ulice Sportovní. Pro zřízení pravého odbočovacího pruhu dochází k rozšíření stávající komunikace. Pro realizaci stavby je nutno provést demolice objektů na p. č. 3145/30 jedná se o dvoupodlažní administrativní budovu s hospodářským přízemím, dále na p.č. 3145/83 jednopodlažní kancelářskou budovu. Na pozemku č. 3159/1 je navrženo odstranění stávající zděné autobusové zastávky (v rámci stavby bude realizována nová zastávka).

karvina

zdroj:EIA

Související články


Komentáře

  1. aldik :

    I když nejsem z Karviné, tak i přesto by mě zajímalo, co za diskont (určitě to bude diskont) jim tam postaví :) A nebo že by Hruška stavěla další novostavbu? :)

    Thumb up 0 Thumb down 0
  2. Pavel Urban :

    … bude to určitě krásná a hodnotnotná architektura, už jen ten název – prodejna potravin – viděli jste tu plochu? – to bude potravin … bylo to zahradnictví s krásnou květinovou síní (uvnitř byla fontánka a v ní plavaly rybičky, jako dítě jsem z toho byl uvytržení) – teď je z květinové síně pěkná hospoda s automaty …

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.