Přístavba budovy firmy Poda

Lešení zmizelo, dokončují se poslední části fasády i střechy a upravuje se také půdní prostor původního domu.

poda

Související články


Komentáře

 1. aldik :

  Ale ta modrá.. moc bije do očí, fuj. Taky mohli zvolit jemnější barvu.

  Thumb up 3 Thumb down 2
 2. aggu :

  Ohavnost roku. A to k nim chci přejít ;)

  Thumb up 2 Thumb down 6
 3. Cyril :

  Tuctový dům… Ale vidím v něm přidanou hodnotu – konečně zmizela jedna z mnoha proluk!

  Thumb up 8 Thumb down 0
 4. Tano :

  Ale jedna věc je zajímavá. Vypadá stejně vysoký jako přilehlé budovy a přitom má o jedno patro více :-)

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. Rado :

  Lituji zaměstance Tieta a nejen je, že se budou muset na tu ohavnost dívat. Každá proluka je výzva, bohužel a opět v Ostravě do puntíku promarněná příležitost…

  Thumb up 10 Thumb down 6
 6. Michal_n :

  aggu, Rado, aldik … bohužel – jste typičtí navšestěžovači … Ostrava je město proluk a tímhle jedna z těch proluk zmizela a řada těch domů je alespoň celistvá – když tam byla, všichni nadávali, když tam teď není, nadávají zase – klasika – všechno je furt špatně … Já naopak děkuji firmě PODA, že investovala své vlastní peníze do tohoto projektu a zbavila nás jedné z četných proluk … a co se té barvy týče, fasáda je vyvedena ve firemních barvách – je to jejich, takže je to v pořádku – nebo byste chtěli, aby firma, která se prezentuje všude modrou, měla barák natřený na červeno ??? A speciálně pro Rado – mnyslím si, že zaměstnancům Tieta je úplně u pr***, jestli je ten barák modrý, zelený nebo fialový se žlutýma puntíkama – oni mají jistě své práce dost a barvu nějakého baráku pod nima určitě neřeší a pokud to považujete za promarněnou příležitost, tak zkuste navrhnout, co by v tom daném místě mělo stát jiného, než řadový dům, stejných proporcí a výšky. Replika Eiffelovy věže ??

  Thumb up 15 Thumb down 2
 7. aggu :

  Rado: Tohle přece žádná „výzva“ ani „příležitost“ pro Ostravu nikdy nebyla. Co si promarnila PODA je její věc. Peníze na zajímavější projekt to asi nebyly ;)

  Thumb up 1 Thumb down 8
 8. Marek :

  Uznávám, barva je trochu mimo, ale jak popsal michal n, je to firemní barva, tak to chce trochu tolerance, zvláště, za odstranění té proluky. Vzhled… přizpůsobili se stávající polovině, takže ač si můžeme přát co chceme, tak v tomhle případě prostě výsledek akceptujme. Za mne je to mírně pozitivní.

  Thumb up 9 Thumb down 2
 9. Karel :

  Ona ta barva stejně zachvilku vybledne/zašedne a srovná se to :-)

  Thumb up 5 Thumb down 1
 10. Crazym :

  Náhodou za mě plus. Takhle by se mělo dostavovat město, dovnitř v prolukách a ne furt ven na zelené louce. Já bydlím v místě, kde jsou stále proluky po válečném bombardování a to už je 70 let. A barvu bych vůbec neřešil, je to jejich a konečně taky jiná barva než furt ty samé.

  Thumb up 6 Thumb down 2
 11. Dubiňák :

  Vůbec nedomysleli tu rozdílnou šířku oken, takže to přinejmenším vypadá dost komicky :D
  Ale budiž, jedna proluka zmizela. A ta řvoucí barva… no, je prostě firemní, co naděláte. Je to jako nějaké akvárium :D

  Thumb up 0 Thumb down 3
 12. Nimrod :

  Barva je šílená, ale to je právě to od čeho by tady měl být hlavní architekt. Toto je jeho náplň, a ne vykládání územního plánu. Každopádně palec nahoru za dostavbu proluky

  Thumb up 1 Thumb down 1
 13. thvari :

  u té barvy je výhoda, že se to dá aspoň kdykoli bez problému přemalovat. :D u jiných stavebních faux pas to tak lehké není

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Rado :

  Michal_n: Nejsem typický navšestěžovač, nicméně že vidím některé věci jinak a chci, aby věci kolem nepadaly neustále do šedi a (pod)průměru, na tom není nic špatného. Je to i o nějakém budoucím účtu vůči našim dětem a vnoučatům, co jim po sobě zanecháme. A že chci, aby se město líbilo? Na tom není nic špatného. Historicky, ale i novodobě Ostrava schytala dost facek (politických, urbanistických, architektonických či jiných) a nejsem příznivcem v tomto trendu pokračovat. A proto si myslím, že šla ona proluka zastavět i lépe. Moderně, atypicky, třeba s prosklenou fasádou nebo jako symbol toho, že fa Poda prezentuje internet, fenoném doby konce 20. a počátku 21. století. Nic víc, nic míň :o)

  Thumb up 6 Thumb down 3

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.