Příbor, Za školou

Aktuální pohled na nově vznikající zástavbu rodinných domů v nové městské části Za školou v Příboře.

V území platí regulativ zástavby a na prvních realizovaných domech to jde již znát. Území je rozděleno na dvě části (A, B). V části A je povolena výstavba domů s rovnou střechou a v části B výstavba domů se sedlovou střechou se štítem orientovaným v ose východ-západ. Dále je regulována barva fasády atp. Viz ZDE. K prodeji zbývají poslední dva pozemky z celkových 36.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.