Komentáře

  • twiggy 21.11.2014  ●  05:51

    proboha, jak můžou dát takovému domu dvoudílné okna…pěkně to sprasili…

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 1
  • aggu 21.11.2014  ●  08:31

    Mutant paneláku a vily. Na ubytovnu dobrý.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 2
  • via 21.11.2014  ●  08:57

    Jestli to má být vtip, tak já se nesměji.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • Lip 21.11.2014  ●  09:44

    To je proste nevkus!!!

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • Rýša 21.11.2014  ●  11:22

    Přestavba vily na tuctový dům. Škoda v tak dobré lokalitě. Aggu to napsal dobře – z vily na ubytovnu….

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Pepe 21.11.2014  ●  15:05

    A co tam nakonec bude? Byty? Nebo sídlo firmy? Nebo to má někdo soukromě a zvětšil si to?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • David 24.11.2014  ●  09:55

    Hodně smutné

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • Crazym 24.11.2014  ●  11:30

    Pravda, je to trochu fádní ale zřejmě praktické, chtěl bych mít ten tuctový dům u největšího parku a cca 1500 metrů od hlavního náměstí, vůbec bych se nezlobil :-)
    Jen by mě zajímalo čím byl tak skvělý před rekonstrukcí kromě té polohy, nebo chcete z každé tuctové vily mít architektonický skvost? :D http://www.imagehosting.cz/?v=vtzn.jpg

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • Rýša 24.11.2014  ●  11:43

    Crazym: Nezlobte se, ale i před tou opravou (viz vaše foto) ta vila byla vilou, i když ne zrovna skvostem, po opravě je to tuctový dům. I okna hodně napoví…..

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • acdlcia [msstavby.cz] 24.11.2014  ●  17:49

    Mohli na ty bílé části alespoň „namalovat“ cihly.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Rýša 24.11.2014  ●  21:30

    acdlcia [msstavby.cz]: …anebo dovézt mrazuvzdorné z Litvy :-)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 2

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.