Komentáře

  • Balde 20.05.2013  ●  13:05

    bomba

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin z Ostravy 20.05.2013  ●  15:04

    Hezká trafostanice. Mimochodem, za dobu co kolem toho jezdím, jsem nebyl schopen rozklíčovat název firmy. FAD nebo tak něco?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • aldik 20.05.2013  ●  15:15

    Martin z Ostravy: Taky jsem přemýšlel, co to je za firmu dle loga, ale v Google mapě to máte napsané – FMIB. http://www.fmib.cz

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Michal 20.05.2013  ●  16:48

    Docela pěkné, bez toho loga by to ale bylo ještě o chlup lepší.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Nimrod 20.05.2013  ●  19:58

    je to FMIB, ale mám pocit, že už to tam nějaký ten pátek, ne-li měsíc bude…tipuju tak rok

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin z Ostravy 21.05.2013  ●  09:00

    Ano, je to tam min rok, protože už delší dobu jsem přemýšlel nad tím logem :)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 21.05.2013  ●  19:45

    Martin z Ostravy: Najdi si jak vypadají trafostanice…
    Oplechování je v architektuře velmi pěkný prvek.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Kamerové systémy 24.05.2013  ●  09:52

    Pěkné, i jak vedou kabely od elektřiny je hezky vyřešené. Hlavně, že se daří. To oplechování horní části je velmi povedené myslím si.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.