Přestavba budovy Mastonu

Aktuální fotografie rekonstrukce komerčního objektu Maston v Ostravě-Hrabůvce.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. Majka :

  Dobrý den, již delší dobu probíhá rekonstrukce restaurace Maston v Ostravě Bělský les. Mate představu kdy bude rekonstrukce dokončena? Práce tam probíhá jako když pracuje Pat a Mat. Jeden týden něco postavím, druhý to zbourám. Vypadá to na nekonečnou rekonstrukci.
  Zajímá mě termín dokončení.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 2. adamous :

  Sel jsem kolem a rekl bych, ze tak do 1-2 mesicu maji hotovo. Uvnitr uz jde videt instalace zarizeni, nektere casti vypadaji vpodstate hotove – vypada to, ze tam bude asi neco jako Radegastovna. Celkove ta rekonstrukce vypada velmi dobre.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.