Požární zbrojnice Bukovec

Obec Bukovec získá novou požární zbrojnici.

Předmětem plnění veřejné zakázky je zhotovení stavby „Požární zbrojnice Bukovec“. Předmětem stavebních prací je zhotovení novostavby požární zbrojnice pro Jednotku sboru dobrovolných hasičů v obci Bukovec, v níž vzniknou parkovací stání pro dva hasičské zásahové vozy a přidružené sociální a technické zázemí.

Objekt bude zděný, vícepodlažní, nepodsklepený, se sedlovou střechou. Stavba bude mít obdélníkový půdorys. V čelní části objektu bude střecha sedlová, na „věžičce“ sušárně hadic bude střecha plochá, pultová.

1. NP bude využíváno pro parkování a údržbu vozidel, dále pro šatnování členů Jednotky sboru dobrovolných hasičů a jejich sociální zázemí. Dále bude zhotovena čistící místnost s výlevkou a místnost technická pro osazení součástí topného systému a systému ohřevu TUV. V 2.NP bude zbudován kancelářský prostor a prostor malé kuchyňky. Obě podlaží, budou spojena pomocí jednoho centrálního schodiště. V prostorách schodiště se bude nacházet sušící věž požárních hadic. Tato věž bude vybavena zdvíhacím zařízením pro možnost snadného uchycení a zdvižení hadic. Pro kontrolu zdvihacího zařízení bude ve věži osazena ocelová pochůzí lávka s přístupovým žebříkem, který umožní jak servis zdvíhacího zařízení, tak servis osazeného ventilátoru VZT.

zdroj: vhodne-uverejneni.cz

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.