Komentáře

 1. Balde :

  boze at uz to tam postaví

  Thumb up 7 Thumb down 1
 2. m.svozil :

  díky investorovi za trpělivost, problém je totiž u sousedů! Typický český problém, ať se staví kde chce, jen ne vedle mne…

  Thumb up 7 Thumb down 2
 3. Summerboy :

  m.svozil: Muzete to prosim pro laika nejak blize specifikovat? Co je za problem u jakych sousedu?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Danek :

  Summerboy: No mi to selským rozumem nějak souvisí ze Semerákem.V dostatečné vzdálenosti má svou kancelářskou budovu a tím pádem konkurence…mužu se mýlit…v tom případě mu sorry.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 5. rasta :

  No biskup se asi cukat nebude:)…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. Ambry :

  Neví někdo, o co jde a kdy bude konečně rozhodnuto? Vleče se to jako smrad…

  Thumb up 1 Thumb down 1
 7. Michal :

  Skvělé. Ať to odpuzující parkoviště s řetízkáčem napíchaným do pneumatik konečně navždy zmizí.

  Thumb up 8 Thumb down 0
 8. Rýša :

  Michal: Co je skvělé? Zatím to je spíše k pláči….jak se to vše protahuje.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 9. Summerboy :

  rasta: :-DDD to mas asi pravdu!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Hynek [msstavby.cz] :

  Summerboy: viz drive

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Crazym :

  Summerboy: Teď přidám info i z druhé strany, protože půl pravdy od uživatele m.svozil je zavádějící a pokud se jedná o toho Svozila kterého myslím, tak i pochopitelné, je to jejich chleba ty dezinformace :-)
  Akce Vaclaw ještě nějakou dobu postojí a bůh ví jestli vůbec začne :-) Pokud jsem to dobře pochopil z podání paní, která kdysi byla moje sousedka v baráku, bydlela zde hodně dlouho a odstěhovala se kvůli načerno postavené pizzerii Opatia pod jejím bytem kdy se stal její byt neobyvatelným a tudíž ho odmítla zprivatizovat a odstěhovala se shodou okolností na Kostelní 12/6 kde zprivatizovala byt a stala se součástí SVJ. No a situace s nevhodným chováním města se opakovala i tam i když z jiných důvodů kdy došlo ze strany města k jakémusi souhlasu které dalo investorovi Vaclawa k užívání pozemku který ale nebyl výlučně jejich a ostatních spolumajitelů se jaksi nezeptalo :-) Takže to došlo do stadia kdy i ona sama prohlašuje že „stavět se bude jen přes moji mrtvolu“ protože už je hodně nasrali tím přístupem jak za socializmu kdy se nikoho neptali:-)
  Tak asi tak, jak jsem nakoupil, tak prodávám a ani se jim nedivím, u mě v baráku se město chová stejně a taky mě hodně sere :-)

  Thumb up 4 Thumb down 5
 12. Rýša :

  Crazym: …velice zajímavá paní sousedka :-), no, kdy už dáte na „jedna paní povídala“, kolik má tedy ta Vaše už několikrát podvedená sousedka let? Abychom věděli cca +-, kdyby se mohlo začít stavět….

  Thumb up 1 Thumb down 0
 13. Crazym :

  Rýša: Nevím z čeho jsi vydedukoval že dám na „jedna paní povídala“ ale budiž, znám ji cca 25 let a je o něco starší jak já, tak to vidím minimálně na dalších 20 let :-) Tím ji přeji hodně zdraví do dalších let a nevidím důvod jí nevěřit i když tak jako info od pana Svozila to beru jen jako info a její pravdu, nic víc, tečka :-)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 14. Martin [msstavby.cz] :

  Může mi někdo říct, jak to, že v německých., rakouských, polských městech lidi chápou jak město vypadá a města nevypadají jak po náletu?

  Thumb up 3 Thumb down 0
 15. Rýša :

  Crazym: Samozřejmě i já té vaší sousedce přeji hodně let ve zdraví a v pohodě – asi jste nepostřehl menší ironii, jen by mohla být vstřícnější k městu a místu kde žije a přát městu rozvoj a nevypouštět věty typu – přes mou mrtvolu, aspoň tak jak to přejí obyvatelé měst rakouských, německých, polských, kde města nevypadají x-let po válce jako Ostrava. Martin ma pravdu. Taky b\ mne zajímalo, jak to dělají tam, že se staví a lidé tam jsou spokojeni s výhledem na novostavbu.

  Thumb up 4 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.