Pokračování rekonstrukce Piaristické zahrady

Na podzim roku 2015 byla dokončena rekonstrukce Piaristické zahrady v Příboře.

Fotografie rekonstruované zahrady naleznete ZDE. Tím však přeměna této lokality nekončí. V jihovýchodní části byl zdemolován přízemní dům, jenž stál na pozemku přiléhajícím k zahradě a ulici Karla Čapka. Bude zde vystavěn objekt na totožném půdorysu a pozemek zakomponován k stávající zahradě. Bude tak vytvořen příchod do zahrady od náměstí. Nyní je přístup do zahrady možný pouze ze severní strany. Nový objekt by měl sloužit jako kavárna.

pribor

pribor

Související články


1 komentář

  1. Thunderbird :

    Super, tady se snaží a myslí!

    Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.