Pavilon F Vítkovické nemocnice

Právě dokončované nové evakuační schodiště pavilonu F, který prošel v loňském roce kompletní rekonstrukcí.

Fotky dalších opravených pavilonů Vítkovické nemocnice

Související články

Komentáře

  • Sanju 29.03.2013  ●  10:49

    Vypadá to monstrózně.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • takyn 29.03.2013  ●  16:23

    Moc hezke, takove nenapadne, nic nasilneho, co by zbytecne pozorovatele odvadelo od zbytku architektury.. Navic to odsazeni, kvuli prilehle komunikaci, dava pripadnemu evakuovanemu moznost vyhledu do okoli.. Genialni a oku lahodici :)..

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.