Pavilon C Vítkovické nemocnice

Rekonstrukce pokračuje, nová střecha se tyčí do výšin a dominuje tak celé hlavní budově. Jsou prováděny izolace stropů a pokládka nové střešní krytiny vedlejších budov i když v některých částech rekonstrukce stále ještě připomíná spíše demolici.

Související články

Komentáře

  • Jiřík 17.07.2012  ●  22:27

    Má ten Agel tu nemocnici v nájmu od města ? Protože jestli jo tak se o ní docela dobře stará :)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.