Opava plánuje zvelebit parky

Město Opava plánuje zvelebit parky a veřejná prostranství. Jedná se například o park Joy Adamsové, Arkády ve Dvořákových sadech, park Komenda nebo mobiliář mezi hlavními náměstími.

Uceleně si text můžete přečíst v městském zpravodaji Hláska ZDE.

zdroj: opava-city.cz

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. Pavel :

  Nepříjemným průvodním jevem zřizování laviček a dalšího mobiliáře je následné soustředění bezdomovců. V Opavě mají v oblibě arkády v Dvořákových sadech a nedaleko malý parčík před rektorátem SU. Můžou tam popíjet a trávit čas pospolu, fyzickou potřebu provádějí ve vedlejším křoví. Park na ul. J. Adamsonové je zatím moc neláká, protože je tam jen několik málo osamělých laviček. Trochu se obávám, že úpravy právě na J. Adamsonové přilákají tyto spoluobčany sem. V materiálech města není zmínka, že by tohle riziko chtělo nějak preventivně řešit. Za mě – hřiště pro teenagery OK, lavičky rozptýlit, osamělý bezdomovec se dá snést, parta 4 a více je už dost nepříjemná.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. Pavel :

  https://bit.ly/3bB96hE

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.