Opava, jižní obchvat – videoprezentace

Video prezentace jižního obchvatu Opavy. Úsek Hradecká – Olomoucká a úsek Olomoucká – Bruntálská.

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. Jiřík :

  Výborná práce, Opava bude mít okruh dříve než Praha :)

  Thumb up 7 Thumb down 0
 2. tommtomm :

  To že bude mít Opava celý okruh je pěkné, ale některé detaily jsou pro mě zarážející, kruhový objezd s olomouckou ulicí v 5:20 je nepochopitelně malinký, navíc cca 20m před a za ním je na olomoucké další křížení. To je nešlo zakomponovat přímo do většího kruhového objezdu, především pak odbočku na Otice která je naprosto nelogická, to samé případné napojení obchodní zóny… V rámci severního obchvatu vznikl u Hoštic obrovský kruhový objezd a tady jsme se dostali do opačného mini extrému, zvlášť když předpokládám že provoz bude převážně ve směru z Bruntálu/Krnova na Hradec a ne směr na olomouckou… Samotné napojení cesty na Bruntál vychází z dostavby severního obchvatu, ale toto řešení je za mě také nepochopitelné… Nevím jestli šlo o šetření prostředků, ale takto na padesát let zakonzervovat stav kruhovými objezdy je docela nerozumné. Provoz na obchvatech nemusí být rychlý, ale měla by na něm být zajištěna plynulost, to tyto kruhové objezdy neumožňují.

  Thumb up 10 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.