Obnova fasády radnice v Příboře

Fotografie dokončené obnovy fasády funkcionalistické radnice na náměstí Sigmunda Freuda v Příboře.

Kromě opravy čelní a boční strany a štítu od ulice Karla Čapka, včetně veškerých doplňků a detailů na fasádě (zejména uchycení lan, držáky vlajek, oprava klempířských prvků, parapetů, vyhřívání žlabů a svodů, umístění elektrických zásuvek na fasádě, nové osvětlení podloubí), byla v nezbytné míře provedena i sanace vlhkosti obvodových zdí v prostoru dnešního archivu v jihozápadním rohu objektu.

 

Související články


Komentáře

 1. Václav Holuša :

  Taková drobnost, která asi nemá řešení, ale… Ty kamery mi to tam neuvěřitelně kazí. První věc, co upoutala mou pozornost. Jinak je to nádherná rekonstrukce krásné stavby. :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Jann :

  Prapředci úplně nepřemýšleli, když tu funkcionalistickou budovu v roce 1938 stavěli. Je na tom renesančním náměstí jak pěst na oko. Dnes je to ale monument sám o sobě (od roku 1989 je kulturní památkou), zvlášť když se povedla nynější citlivá rekonstrukce.
  V Příboře obecně vědí – na co poslední roky sáhli, to se povedlo – např. rekonstrukce Freudova domu, Piaristické koleje atd. ÚHA MMO povinně na školení! ;-)

  Thumb up 5 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.