Obnova fasády radnice v Příboře

Fotografie dokončené obnovy fasády funkcionalistické radnice na náměstí Sigmunda Freuda v Příboře.

Kromě opravy čelní a boční strany a štítu od ulice Karla Čapka, včetně veškerých doplňků a detailů na fasádě (zejména uchycení lan, držáky vlajek, oprava klempířských prvků, parapetů, vyhřívání žlabů a svodů, umístění elektrických zásuvek na fasádě, nové osvětlení podloubí), byla v nezbytné míře provedena i sanace vlhkosti obvodových zdí v prostoru dnešního archivu v jihozápadním rohu objektu.