Obchodní centrum Těšínská v Opavě

Areál nového obchodního centra je situován na volných, v podstatě nevyužívaných plochách v bezprostředním sousedství obchodního centra Silesia – Tesco a menšího OC Lidl. Celý areál je koncipován s ohledem na stávající územně technické a urbanistické podmínky. Budova obchodního centra má navržen čtvercový půdorys o velikosti 90 x 90 m se skoseným západním nárožím (viz situaci v příloze č. 4). Hlavní vstupní průčelí objektu je odsazeno od Těšínské ulice o cca 65 m od osy komunikace, tj. zhruba na úroveň čela sousedního OC Silesia – Tesco. Průčelí obou obchodních center tak budou na jakési jednotné stavební čáře, rovnoběžné s ulicí Těšínskou. V prostoru mezi objektem OC a ulicí je navrženo parkoviště zákazníků.

Odkaz

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.