Oasa center Opava

V Opavě roste nová budova pro zdravotnické a sociální potřeby.

Dne 12.3.2020 proběhlo položení základního kamene budovy OASA Center v Opavě.  Cílem výstavby komplexu OASA Center je centralizace všech zdravotnických a sociálních služeb a provozů OASA Group do jedné budovy. Do této budovy bude umístěn domov se zvláštním režimem s kapacitou pro 60 uživatelů, dispečink terénní pečovatelské služby a zdravotní domácí péče a ambulance lékařů a rehabilitace.

Vizualizace:

zdroj text a vizualizace: oasagroup.cz

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.