Komentáře

  • Honza 28.01.2018  ●  17:10

    Další malý kousek zeleně zanikne
    U Nemocnice už se také kope

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 2
  • Davidb 29.01.2018  ●  09:33

    Honza:
    Zeleně?
    Myslíte ten trávník, pár křovin a ty stromy, které už jsou stejně pokácené-
    2012- https://mapy.cz/s/2m3UJ se stromy
    2015- https://mapy.cz/s/2m3UZ bez stromů

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Honza 05.02.2018  ●  22:31

    Davidb
    Jasně první se to účelově Pokácí a pak řekne, už tam nic není . Tet se muže v klidu betonovat, když tam nic nebylo.
    Stejně jako ta leš o tom, že Havířov byl postaven na zelené louce .
    Zkutečnost je taková, že byl postaven na slzách předchozích obyvatel kterým byl majetek vyvlastněn nebo jen uhrazená směšná výkupní cena .

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 3
  • Davidb 06.02.2018  ●  07:53

    Honza:
    A stejně tak byla postavena Nová huť, Vratimov, Poruba a všechny hlavní cesty.

    Myslím si, že Havířov je krásné město plné zeleně.
    Ale, stejně jako Vratimov, má tu chybu, že mnoho zeleně bylo vysázeno živelně prvními přistěhovanými před cca 60 lety.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Honza 10.02.2018  ●  13:46

    Jen pro doplnění
    Na území dnešního Havířova ( Kde nic nebylo ?) stávalo 9 vodních mlýnů.
    http://vodnimlyny.cz/en/mlyny/estates/detail/3064-mlyn-v-sumbarku
    Jeden stál přímo na místě kde je dnes Velký rondel v jeho nedaleké blízkosti ( Kde nic nebylo ?) , byl také Hřbitov který musel být při výstavbě města přemístěn na nově zřízený hřbitov Havířov-Šumbark, který je současně dále rozšiřován
    http://www.msstavby.cz/rozsireni-hrbitova-v-havirove-sumbarku-4-28-11-2017/

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Honza 11.02.2018  ●  18:38
    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.