Novostavba prodejny Hruška – Stará Ves

hruska stara ves

Související články


Komentáře

 1. aldik :

  Se moc často nevidí, aby se rozšiřoval i český řetězec :-) Některým se evidetně daří.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. MM :

  aldik: Osobně nechápu jak můžou vůbec prosperovat. Například Hruška na Křižíkové ulici v centru je jedna velká katastrofa. Je to jako návrat o 20 let zpět. Zelenina shnilá, oschlá. Neprodávají například bagetky nebo bagety (myšleno jenom pečivo). Prodavačky mají kyselé obličeje. Znám spousta lidí včetně sebe, kteří tam už nechodíme. Začíná to být obchod důchodců…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Hynek [msstavby.cz] :

  MM: podle me to prosperuje, dik tomu modelu. nahradili byvale Prameny na sidlistich a lidi tam proste chodi dost, pac jim to vetsinou stoji na ceste ze zastavky domu. tedka jsem koukal, ze uz maji i veci pod svou privatni znackou. ale nechcu psat o jidle, to by zas bylo na dlouho a nakonec bych stejne skoncil u monetarniho systemu, takze radsi nechme byt. :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. MM :

  Hynek [msstavby.cz]: Máte recht, radši se o jídle bavit nebudeme :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.