Novostavba bytového domu v Příboře

V Příbore, v sousedství kostela sv. Valentina, byla zahájena výstavba bytového domu.

Původně se zde nacházel přízemní objekt

Související články

Komentáře

  • Zdenka Pustejovska 26.04.2025  ●  10:18

    Dobrý den jsme rádi, že tady bude aspoň ten Mc Donald, ale co tak ještě aspoň jeden market. Ty fronty v Penny jsou pro ostudu města. Každé menší město má aspoň Lidl nebo Kaufland. Jen Príbor má Penny. Hurá to se máme!! A fronty! No co tak je prostě musíme vystát. Ale zato máme v parku hru, kterou nikdo nemá. Tak si místo fronty v Penny přijďte zahrát, ať tam hraje aspoň někdo.S pozdravem občané Příbora.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 3

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.