Nové domy Nová Bělá

ova

Nabízí se prodej nových bytových jednotek 3+kk do osobního vlastnictví ve dvou mezonetových domech s celkem 12 byty. Zástavba domů vytváří komfortní a zároveň pohodové bydlení obklopené zelení. Vzhledem k situačnímu řešení domů je zajištěno maximální soukromí charakteristické pro bydlení v rodinném domě.

Lokalita
Nová Bělá je nejjižněji položeným městským obvodem statutárního města Ostravy. V Nové Bělé a přilehlém okolí se vyskytuje veškerá občanská vybavenost. Mateřské a základní školy, gymnázium, ordinace praktických, dětských i zubních lékařů a poliklinika. V bezprostřední blízkosti se nachází obchodní centra – Tesco, Makro a Interspar. Velkou předností bydlení v této lokalitě je výborné dopravní spojení do centra Ostravy a okolí nebo také po rychlostní komunikaci R56 do Frýdku – Místku. Obec nabízí také zajímavé možnosti pro využití volného času. Cyklostezku a pěší zónu kolem řeky Ostravice (4 km), Bělský les (2,5 km) a jízdárnu v Ostravě-Hrabové (4,5 km).

ova
ova
ova

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.