Návrhy pro Hückelovy vily

Plakáty studentských návrhů rekonstrukce a nového využití Hückelových vil v Novém Jičíně.

1. Permonik :

Ted by mě zajímalo proč všichni cpou mezi dvě historické budovy takové kyčovité prosklené zvětšené unimobunky?

2. Michal :

Studenti 4. ročníku architektury?
    Nevkusné přílepky bez úcty k historii.

3. Winter :

Hele, ve čtvrtém ročníku je člověk pořád trochu lolo. Pravděpodobně je to první intelektuálně náročnější projekt, který studenti dostali, a pokud je nepodržel vedoucí, tak výsledek je odpovídající.

4. Permonik :

Winter:

Chápu dobře že se jedna o 4 ročník Fakulty architektury VUT v Brně? Takže mají za sebou 8 let odborného studia a před sebou 1,5 roku a ty tvrdíš (nechci urážet) že člověk je v jejich ročníku je pořád lolo. :D Při takém seku by měli ještě studovat takových ještě dobrých 30 let. :D
    Sice vedoucí by je měl od takových seku zachranit, ale 18 jím bylo, tak by měli být za svoje práce zodpovědní.

Permonik: Mezi návrhy je pouze jeden (hotel a wellness), který umisťuje novostavbu mezi vily. Nejodpudivější, dle obyvatel Nového Jičína však nejlepší. Poté je jeden návrh, který mezi stávající objekty umisťuje lávku. Ostatní přístavby jsou umístěny jinde.

Být ve čtvrtém ročníku studií na VŠ FAST automaticky nezaručuje předešlou školu se stavebním zaměřením.

6. Winter :

Tak vzhledem k tomu, že ani nevíš, že architektura se studuje o půl roku déle, než běžná škola, tak je jasné, že vůbec nevíš, o čem mluvíš. Krom toho je třeba rozlišovat mezi studiem architektury na technikách a architekturách.

7. Permonik :

martin [msstavby.cz]:
    Bral jsem to že jsou to sousední domy na stejném pozemku. Ne že jsou přímo součásti.

No nezaručuje, ale už je to čtvrty ročník v oboru, takže nějaké nějakou dubu v oboru stravily…..

Winter:
    Tak ted nevím kdo se sekl. Protože když vezmu že „bežná škola“ VŠ se studuje 5 let + 0,5 roku = 5,5 roku. Což jsem počital dobře, ale když se divám na studijní programy 5,5 let stavařina a 6 let architektura. :-) Ale nemyslím že by to za ten rok něco vyrazně změnilo :-)

Ale furto neřeší že v navrzích je kombinace historické architekrury a moderní…