Napojení ulice Místecké na D1 otevřeno

Další a dost důležitá část Prodloužené Místecké v centru Ostravy se ve čtvrtek otevřela řidičům zcela bez oslav a jakéhokoliv většího povšimnutí.

Nejenže se kvůli nedostatku peněz postavily pouze dva jízdní pruhy místo čtyř, chybí ale i napojení na okolní komunikace. Rychlost je na novém úseku omezena na padesát kilometrů v hodině. Situace se navíc jen tak nezlepší.

„Je to tak, stavba je v tuto chvíli pozastavena, víc se dělat nebude. Nejsou na ni finance, nemáme ani žádné nové zprávy z ministerstva dopravy, že by se situace mohla v dohledné době změnit,“ uvedl Michael Dibon – vedoucí projektu ze společnosti Metrostav.

celý článek: denik.cz

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.