Komentáře

 1. Tomas T. :

  Budouci prodlouzeni smer Kuncice? To slysim poprve, nemate k tomu nekdo nejake blizssi info?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. r.david :

  To je dobrý počin, napojit Místeckou na Moravskou ve směru od F-M, chtělo by to ale následně rozšířit Moravskou ulici směrem k ulici Závodní a vyřešit naprosto nevyhovující napojení Moravské ulice na Závodní.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Crazym :

  r.david: Souhlas, sjezd z Místecké chybí. A Moravskou minimálně k Závodní by to chtělo. Kdyby se ale uskutečnil původní záměr až k Plzeňské bylo by to ještě lepší.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. acdlcia [msstavby.cz] :

  Crazym: Tohle dopravní spojení na Plzeňskou tady opravdu velmi chybí. Taky doufám že se ho ještě dožiju.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. mm :

  Kdysi se s napojením až na ul. Plzeňskou počítalo, proto ty poslední nízké paneláky u úřadu jsou budovány dál od cesty, protože se počítalo s její rozšířením. Pak se to zastavilo a zřejmě tento návrh je stále aktuální. Ovšem chudáci Ti lidé, těm by to tam pak jezdilo ostošest, ale budovat další komunikaci by bylo asi zapotřebí. Dalším napojením pak byl záměr propojení ul. Dr. Martínka směrem na Kunčice, ale zda i s tímto napojením budou v budoucnu počítat nevím.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Martin z Ostravy :

  mm:
  Myslím, že to napojení ulice Dr. Martínka na Frýdeckou už je passé, neboť v trase toho napojení má být golfové hřište, kvůli kterého se dělají právě ty úpravy na MÚK Místecká x Moravská. :( Ten navržený dopravní rošt, byl hodně povedený a je škoda, že se to nepodařilo dokončit, největší škoda je, že není Frýdecká v 4 pruhu až do Vratimova, kde by navazovala na 2 pruhový obchvat Hrabové napojený na Místeckou. MzO

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Martin [msstavby.cz] :

  Já nechápu zaslepení Moravské v křížení se Závodní ulici…

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.