MŠ Nová Bělá

Na tuto stavbu jsme nějak zapomněli a nyní když už je skoro hotová se nám sešly fotky od čtenáře s vlastními a proto vám můžeme nabídnout tuto velkou galerii. Dokončuje se obklad fasády, dovybavují interiéry a začaly i úpravy zelených ploch. Za fotky od čtenáře děkujeme.

ms nova bela

ms nova bela

mš nb 1

mš nb 2

mš nb 3

mš nb 4

mš nb 5

mš nb 6

mš nb 7

mš nb 8

mš nb 9

mš nb 10

mš nb 11

Související články


Komentáře

 1. Ross :

  Čekal jsem, že to bude nějaké sportovní centrum a ono je to školka. Tak snad od Září bude fungovat, za zastávka, která se jmenuje po hřišti, které tam ještě loni bylo by se mohla přejmenovat. Jinak je to zajímavá stavba, občas kolem ní jezdím.

  Thumb up 2 Thumb down 2
 2. Ross :

  Zastávka bude přejmenována.

  http://mhd-ostrava.cz/?s=zmeny_11_12_2016

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.