MŠ Fulnek – aktuálně

Fulnek vypsal zakázku na výstavbu novostavby budovy mateřské školy.


Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v provedení novostavby mateřské školky ve městě Fulnek. Nová budova MŠ nahradí stávající nevyhovující budovu mateřské školky. Půdorysné rozměry nového objektu budou 60,19 x 23,25 m. Budova bude rozdělena na tři dilatační celky, dva z nich jsou dvoupodlažní, jeden je jednopodlažní, napojený výškově na podlahu 2. podlaží. Součástí stavby bude mimo vlastní budovu i výstavba zpevněných a parkovacích ploch, drobné zahradní úpravy, přípojky vody, NN, kanalizace dešťové včetně retenčních jímek, kanalizace splaškové včetně lapače tuků, přeložky přípojky vody pro stávající školku a vodovodu, úprava vedení VO atd.

Autor: XTOPIX

Vizualizace:

Dokumenty z veřejně dostupné zadávací dokumentace:

Související články


1 komentář

  1. Janek :

    Že by už konečně. To je projekt starý jako…..

    Moje dcera už měla chodit do nové školky. dcera, která letos nastoupila do prvního ročníku střední školy.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.