Modernizace komunikací u Městského stadionu

Prostor okolo zastávky Městský stadion prochází rekonstrukcí. Cesta je opravována do hloubky a vypadá to že dojde i ke změně dispozice přechodů.

Související články


Komentáře

 1. Premek :

  Hlavně DPO tam bude dělat nové zastávky, jak tu u Městského stadionu, tak u Sport Arény, dočasně místo toho bude jedna zastávka uměle vybudovaná naproti Clarionu. Hlavně si myslím, že u Sport arény udělají tzv. Vídeňskou zastávku, aby byla bezbariérová pro nástup do tramvají a auta jí budou buď přejíždět nebo objíždět po tram. pásu.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. nimrod :

  Ano, taky jsem chtěl napsat, že to souvisí s výstavbou nových zastávek. Jen jsem myslel, že mají pouze nové u Sport Arény. Pokud i Městský stadion, jenom lépe!

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. acdlcia [msstavby.cz] :

  Premek: Článek o rekonstrukci zastávek připravujeme ale zatím se na nich samotných nedělá tudíž tak za týden nebo dva se na něj můžete těšit. Zatím se pracuje na komunikacích pro motoristy a pro pěší.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 4. Ostravák :

  U SPORT Arény budou ostrůvky, souvisí to s požadavkem Vítkovic pro možný průjezd nadměrného nákladu.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. Přemek :

  acdlcia [msstavby.cz]: V pohodě, já to nemyslel nějak špatně, jen jsem to dookomentoval, že to je kvůli zastávek MHD. Bude se tedy těšit

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.