Masarykovo náměstí se dočkalo cukrárny

Úvodem bych upozornil „příznivce teorie o vymírání  centra města“, že tento článek je nijak nepotěší.  V článku uvádím pouhá fakta…

Cukrárna U Babičky se nachází na straně Masarykova náměstí, kde je i Stará radnice. Mezi prodejnou Koutný a Snowbitch. Sídlí v přízemí secesního domu z roku 1912. V interiéru zaujme velký historický lustr a masivní bílý nábytek. V květnu tohoto roku byla uzavřena nájemní smlouva. Od té doby probíhaly stavební úpravy. Na začátku října byla nová cukrárna U Babičky otevřena. Pronájem tohoto prostoru byl určen pouze pro provoz cukrárny( záměr MoaP, nedávno takto třeba pronajatý prostor pro Mléčný bar či kavárnu Ostravanka na Prokešově náměstí ) . U Babičky bude otevřeno v pracovní dny od 8 do 19 hodin, v sobotu a v neděli od 10 do 18 hodin.

Související články


Komentáře

 1. Tomas T. :

  Ano ano… včera jsem sel do minikina a koukal jsem na to.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. aldik :

  No vida, ale jestli je jediná, tak tam bude asi dost narváno… ale pro majitele je to dobré.

  A co ceny? tam by neměli být snad být jako v Elektře :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Jiřík :

  Znaměnitě ! :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Martin [msstavby.cz] :

  aldik: Ano, určitě je to jediná cukrárna v Moravské Ostravě…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Mišoň :

  Martin: Už nějaký pátek funguje cukrárna Marie na rohu Zahradní a Poštovní, dokonce má taky otevřeno o víkendu (částečně):)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Martin [msstavby.cz] :

  Mišoň: Jasně, že v centru je více obchodů nabízejících cukrovinky apod. To už lidi neznají ironii ? :) Jen mne zarazili aldik, jelikož vím, že je z Ostravy a podílí / podílel se na webu novaostrava.unas.cz že ani neví, co vlastně v centru je.. ;)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Michal :

  Chrochtám blahem! Co na tom, že zatímco jeden nový obchod otevře, další dva zavřou. Projděte si centrum s otevřenýma očima!

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. Summerboy :

  Michale, není to pravda a sám to moc dobře víte. Projděte si i vy centrum s otevřenýma očima a sundejte ty černé brýle. Nemusíte mít růžové, ale prosím Vás, buďte trochu vyváženější ve svých názorech. Nepamatuji si, že bych od Vás kdy slyšel něco dobrého.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 9. Marek :

  Michal: Taky byste jsi ho měl projít…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Aneta W. :

  Dobrý den. Cukrárna opravdu hezká je, ale paní zaměstnavatelka se mi nelíbí. Slíbí plat 50Kč/hod. Smlouvy nedává a ve finále je to 35Kč/hod. Komu by se tam líbilo pracovat, když se tohle dozví?

  Thumb up 3 Thumb down 2
 11. Summerboy :

  Ono i 50 Kč/hod. není nic moc. 35 je protizákonné, pokud se nemýlím, tak minimální mzda nyní je 48,10 Kč hrubého – opravte mě kdyžtak. Takže pokud máte negativní zkušenost se zaměstnavatelkou a už víte, že tam nepůjdete, tak investujte prosím aspoň deset minut na napsání mailu na ČOI nebo někoho takového (koho? Poraďte ostatní!), ať jim tam trošku zvednou mandle.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 12. Radovan Šalamon Manager Cukrárna U Babičky :

  Vážená slečno Aneto W., pokud práci u nás nezvládáte, tak si prosím nevylívejte svou zlost zde. Byla jste v práci na zkoušku cca 7 hodin, a poté jste to vzdala bez omluvy. Veškeré zaměstnance v naší společnosti evidujeme na příslušných úřadech. Je mi známo, že není jednoduché pro slabší jedince zvládnout takový nápor požadovaného pracovního nasazení, které vyžaduji po každém našem zaměstnanci. Příště prosím kontaktujte přímo mne.
  S pozdravem
  Radovan Šalamon

  Thumb up 5 Thumb down 4
 13. ulmy :

  Majitel i jeho přítelkyně se vozí v Audinách za více než jedno mega, protože se parazitují na lidech, kterým platí za práci v centru Ostravy 50 Kč na hodinu!!! Tomu se říká PODNIKÁNÍ PO ČESKU!!!

  Thumb up 3 Thumb down 9
 14. ulmy :

  Aneta W. byla na 7 hodinové zkoušce, za kterou dostala neuvěřitelných 235 Kč! Navíc to byla práce BEZ SMLOUVY jak přiznal pan Manager což je protizákonné!!!

  Thumb up 4 Thumb down 6
 15. Hynek [msstavby.cz] :

  ulmy: je to nutne znovu rozpatlavat i po dvou letech?

  Thumb up 5 Thumb down 4
 16. jarek :

  Za padesát korun na hodinu tak to bych nedělal a ty zákusky mate pěkně drahé.

  Thumb up 1 Thumb down 7
 17. Danek :

  http://goo.gl/MK1O0n
  Panu majiteli se vrátila Audina.Hurá…..

  Thumb up 1 Thumb down 3
 18. Crazym :

  Danek: Jojo, splněný http://cs.wikipedia.org/wiki/Americk%C3%BD_sen v provedení tohoto razoviteho regionu aneb jak poctivý a pracovitý vyučený malíř ke štěstí přišel… :-)

  Thumb up 2 Thumb down 3
 19. Andrea :

  Hygienu a ČOI na ně!!Je mi z provozních zle.Matka a dcera se neumí vůbec chovat k zaměstnanců.Jen dávat pokuty,povysovat se,sledovat na kamerach a nutit prodavat staré zákusky .To by jim šlo barbínám blonďatým.

  Thumb up 4 Thumb down 3
 20. Jan :

  Všechno špatně v tomhle podniku. Tragická, zjevně demotivovaná obsluha, zákusky z levných surovin, dostat vodu je majiteli zakázáno, bez ohledu na to, jaký balík zde necháte. Naštěstí stačí popojít 5O metrů do Kostelní ulice, kde je mléčný bar Na proti a jste v jiném světe.

  Thumb up 3 Thumb down 4
 21. Andrea :

  Je více cukraren v centru..Hlavne s čerstvýma dortikama a jinyma mnamkama.A hlavně s milejší obsluhou.

  Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.