Květnový cyklus arch. přednášek

Spolek SAM Opava ve spolupráci se spolkem Za Opavu pro Vás přichystal cyklus čtyř architektonických přednášek na témata Opavy. Přednášet budou o svých diplomních projektech, zabývající se Opavou, zakládající členové spolku SAM. Přijďte s námi oslavit první výročí činnosti spolku a připojte se na jednotlivé přednášky. Přednášky budou probíhat online každou květnovou středu od 18:00 prostřednictvím platformy Google meet. Odkaz naleznete na facebookových stránkách Spolku architektury města v záložce události. V případě dotazů nás kontaktujte skrze facebookovou stránku spolku SAM, případně na e-mailové adrese sam.opava@gmail.com.

Co je sam?

Spolek architektury města (sam) je skupina mladých architektů, kteří pocházejí z Opavska. Kladou si za cíle podporovat veřejnou diskuzi na poli architektury, urbanismu, veřejného prostoru a krajiny ve městě Opavě a jejím blízkém okolí. Respektovat paměti místa a jeho genia loci, ale nebát se přirozeného vývoje. Žít v udržitelném městě s ohledem na další generace.

Více k aktivitám samotnému spolku a jeho aktivitám se dozvíte na Spolek architektury města.

zdroj citace: zaopavu.cz

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.