Komerční objekt náměstí Republiky

Komerční objekt na náměstí Republiky v Opavě prochází přestavbou.

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. Franta :

  Této restaurace je škoda. Bylo to takové pěkné retro 90. let.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 2. Michal :

  Celý Kamyšin je děs.

  Thumb up 7 Thumb down 5
 3. Pavel :

  Tohle místo na Horním náměstí (kde do 70. let opravdu stál hotel Koruna) by si zasloužilo zastavět celou proluku mezi domem nad cukrárnou a dnešním hotelem na nám. Republiky. Tzn. navázat počtem pater na starší dům a vytvořit úplně nové nároží Horního náměstí a ulice U Jaktařské brány. Zároveň zakrýt pohled z Horního náměstí na hotel Koruna. Od majitele hotelu těžko čekat, že by do takové investice šel sám, ale město by mohlo nabídnout partnerství.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 4. Martin [msstavby.cz] :

  Lehce jiné vizualizace:
  https://severo.moravskereality.cz/komercni-prostory/kancelare/pronajem/?id=NEJ02800307431

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. Jakub :

  Z hlediska vnitřního prosotru bývalé restaurace bude pohled na náměstí fajn. Ale z hlediska urbanismu tohle neměl stavební úřad povolit. Okna tímto směrem nebyla protože se počítalo se zastavěním proluky, která tímto krokem zůstane hloupou prolukou.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.