Komentáře

 1. twiggy :

  …a tak nám ubyla ve Vítkovicích další zelená plocha a místo ní vyrostla úžasná originální oplechovaná krabice, ať žije peryferyje!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Aurim :

  twiggy: podle street view to byla pro Vitkovice citelná ztráta. Zeleň jak cyp :D To spiše placek zarostly plevelem…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Summerboy :

  Vždyť to byla hnusná proluka zarostlá plevelem a zaházená zborcenými cihlami a rozdrbaným sto let starým cementem… nebuďte patetický…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Jiřík :

  A kde jinde zastavovat proluky proboha ??? Na zelené louce ? :D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Sanju :

  No, ale buďme k sobě upřímní – proluka sice ubyla, ale ta stavba je skutečně hrozná a hodná průmyslové zóny na okraji města. Na mapě je vidět naznačený blok domů, ke kterému tahle krabice už nepřispěje.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Nimrod :

  Samozřejmě, že je hrozná. Ale uvědomte si, že je uprostřed průmyslového podniku, průmyslové části města. Někdy to už tady přeháníte, nejedná se o rodinný dům nebo administrativní a nákupní centrum. Důležité je, že po dokončení to bude generovat pracovní místa…buďme rádi, že soukromníci vůbec investují do svého rozvoje…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Sanju :

  Nimrod: Ne, přístup „je jedno co se staví, hlavně že se staví“ odmítám. Ano, poblíž je průmyslový areál, ale taky „Rothschild Palace“ anebo vítkovická radnice. A mnohé ze zástavby Vítkovic ukazuje, že se stavby v blízkosti průmyslových podniků dají realizovat vkusně.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. aldik :

  twiggy: https://www.google.cz/

  Tak zrovna v průmyslové oblasti nebude nikomu malá zelená plocha chybět :-D Snad to autor myslel jen jako vtip a ostatní se chytli. :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. mm :

  Budova sice není nijak architektonicky kouzelná, ale jste v srdci Vítkovic, tak co by jste tam chtěli postavit. Přinese to nějaké to pracovní místo navíc a ta „zeleň“ co tam byla či spíše co tam nebyla, to zase tak nevytrhne. Buďme rádi, že je tam alespoň toto, že se ten prostor nějak vyplnil. Na jiném místě by mi to asi vadilo, ale zrovna tam …

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Sanju :

  mm: Srdce Vítkovic je podle mého Mírové náměstí. Postavil byste tam podobnou krabici?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. mm :

  Sanju: Já se bavil o zástavbě mezi areálem továrních hal, nebo si myslíte, že jsem takový blb, že bych něco podobného postavil na Mírovém náměstí – uvažujte, než něco napíšete. Samozřejmě jsem nemyslel centrum obytné části Vítkovic.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Martin [msstavby.cz] :

  Taková zajímavá lokalita. Mezi průmyslovými podniky. Se zbytky bytových domů a plno proluk. V tomto místě moc stavba další průmyslové haly nevadí. Lepší umístění zde ( mhd a zastavění proluky ), než na poli za městem.
  Myslím,že na Míráku by stavbu ani nepovolili ;).

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.