Hrnčířská 274/16

Aktuální fotografie obnovy fasády objektu na ulici Hrnčířská v centru Opavy.

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. tommtomm :

  Co do „roku zateplovacích aktivit“ v Opavě jde o hodně povedené zateplení. Proporce zůstaly celkem zachovány a hezkým detailem je fasáda probarvená slídou která se na slunci leskne, nově užité materiály jsou kvalitní a i když je dům mírně pozměněn, nejde o nevhodný počin v MPZ. Jde o docela drsné nastavení zrcadla (doslova) domu přes křižovatku (naproti Blucherovu paláci), který pochází ze stejné doby, je v majetku města a byl zateplován cca před 2. roky, poznáte ho podle vyblité banánové (zcela typické pro dané období :) ) a klasické strojové omítky (prostě děs). Jak dopadne rekonstrukce soreláckého souboru domů hned naproti, na to jsem opravdu zvědavý, i když barvičky se zdají docela podezřelé, to samé bývalá zš Praskova. Tak jsem zvědavý co doba polystyrenová Opavě přinese.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 2. Karlos :

  Chybí mi v objektu tradiční restaurace Vesmír s obloukovým oknem.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.