Hotel Zlatý kříž

Investiční skupina Vci kromě projektu Továrny připravuje další ve Fulneku další záměr.

Jedná se o záměr rekonstrukce bývalého hotelu Zlatý kříž, který byl delší dobu nevyužívaný.

Na konci srpna bylo zdárně dokončeno namlouvání týkající se koupě další, pro nás zajímavé nemovitosti ve Fulneku. Protože se jedná o komplexnější transakci, bylo nejprve podepsáno memorandum o spolupráci na projektu (rezervace). Hotel Zlatý kříž ve Fulneku zapadá do naší strategie revitalizace starých objektů. Už dávno totiž neslouží svému účelu, naopak je ve velmi zchátralém stavu, odpojený od všech sítí, vybydlený a plný nahromaděných odpadků. Díky svému stavu se tak zařadil mezi neprodejné nemovitosti.

Objekt kupujeme v návaznosti na naší celkovou koncepci rozvojových investic v regionu Fulneku.

Budova bývalého hotelu nabízí celkovou podlahovou plochu včetně sklepů a podkroví cca 1560 m2. Hotel plánujeme přebudovat na malometrážní tzv. startovací byty. Tyto byty budou určeny zejména jako pobídka firmám, které se snažíme přilákat, aby dlouhodobě aktivně působily právě v areálu TOVÁRNY Fulnek.
Aktuálně probíhá vyklízení objektu, jeho následná pasportizacea stabilizace stavu objektu. V nejbližší době budeme připravovat studii, jak bývalý hotel změnit v prospěšnou a reprezentativní budovu, které opět dáme novou náplň a nový život.

Původní vzhled:

zdroj: v-ci.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.