Hotel Brioni – rekonstrukce

Hotel Brioni na Stodolní ulici v centru Ostravy začalo „obléhat“ lešení. Údajně má být hotel navýšen o patro a opraven. Ale kdo ví co se pod postaveným lešením opravdu bude skrývat.

Související články


Komentáře

 1. Summerboy :

  No hlavně by mě zajímala jejich vytíženost. Četl jsem na různých zahraničních fórech o cestování (třeba Thorntree od Lonely Planet) v sekci o Ostravě, že hotel Brioni je naprd a že nebyli spokojeni s poskytnutými službami. Máte nějaké informace o kvalitě jejich služeb? Já když jdu na Stodolní, což tedy sice bývá málokdy, ale i přesto tam vždy vidím dole tmu a prázdno a jejich restaurace je taky často prázdná… tak snad to trošku upgradují :-). Á propos, mrknete třeba někdy občas na cestovatelská zahraniční fóra na to, jaký názor mají cizinci na Ostravu? Celkově mi to připadá jako takový příjemný průměr. Málokdy tam je napsáno něco o nehezkém industriálním městě, často je zmiňované dobré party prostředí a celkově to bývá formulováno, že neurazí ani nenadchne, ale stojí za výlet nebo za strávený den. Většinou jen uživatelé s českými nicky (krakonos – to je největší dement) tam pořád něco kritizují a nadávají a beztak v Ostravě v životě nebyli :-).

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. michal :

  …příjemný průměr :-) – to není moc lichotivé, nemastné neslané – ponašimu

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Summerboy :

  @michal: To jo, ale oproti industriálnímu peklu, za jaké Ostravu označovaly dřívější průvodce a Ostravě nevěnovali víc než tuto větu, je to celkem pokrok :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. X236K :

  Podprumerne ubytovani a spatna restaurace.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. thrpst :

  Stačí se podívat na booking.com nebo na tripadvisor.com…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. z.m :

  Pozor, Brioni je sice děsivý hotel, skoro bych se nebál říct hodinový, ale ta restaurace je naopak překvapivě dobrá. Když se člověk odváží, projde kolem ušmudlané recepce, přes zakouřený bar do zadní části, která je dobově zrekonstruovaná a nebude mu vadit samota, dostane opravdu zdařilou kvalitu denního menu za lehce nadprůměrnou cenu. Moc sice nechápu, jak se uživí, ale ve spojení s hotelem asi ano, a už to tak funguje docela dlouho.
  Tak třeba se teď po rekonstrukci úroveň sjednotí na vyšším levelu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. mm :

  Myslím si, že image Ostravy se přece jen pomalu šplhá vzhůru a třeba proto i ten hotel jde do rekonstrukce, aby byl více konkurenčně schopný. Proto jsem zvědav, jak dopadne hotel na proti Nové Karolíny, zda se letos začne se stavbou, nebo to půjde k ledu, tak jako Ostravice.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Martin [msstavby.cz] :

  Já jsem k tomu našel jen tohle http://goo.gl/34fo2

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Už se nepřihlásím pod svým nickem :

  Martine tak to jsi mě dorazil… :-) Mudr Tomáš Krčmář, alias Krtek, alias Doktor, krycí jméno Pavel, r.č.07-22634, mistr v umění jak podojit cokoliv jde, od fondu Kredital, ŽDB Bohumín, Spolchemie, Rádio Helax přes hotel Palace, Trojhalí až třeba jako v tomto případě „evropské prachy“ Názorná ukázka komu slouží fondy EU :-) Tohle bych tu nečekal.-

  Thumb up 9 Thumb down 0
 10. Summerboy :

  :-DDD 16 milionu na rekonstrukci soukromého hotelu od EU? No hlavně že tam je „pozornost na zrovnoprávnění pohlaví“ :-D

  Thumb up 1 Thumb down 0
 11. Aurim :

  summerboy: precti si ten rozpocet poradne… prispevek EU je 7 217 313 a ne 16 mega! + 585 188 z verejnych prostredku. Ciste btw. na takove finance dosahne kazdy s trochou kapitalu a schopnosti sepsat „rozumny“ projekt. Viz napriklad statek Bolka Polivky ktery si za penize EU udelal zivobyti… http://www.bolek.cz/farma/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. MM :

  Obecně ty dotaze EU je humus, ty peníze jsou tak jako tak z našeho rozpočtu. Obyčejné přerozdělování. Reálně ten projekt může stát polovinu, ale kvůli EU se vše nadsadí, nadhodnotí… No a to zdůvodnění dotace, to jsou žvásty. Určitě dětský koutek Ostravu vytrhne, zvlášť na Stodolní :-) PS: Jinak hotel je vcelku pěkný a proti tomu nemám nic, myslím stavbu jako takovou.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.